24/7 MES PASIEKIAMI KADA TIK JUMS PRIREIKS

LAIMINGA, PILNAVERTĖ MOTERIS ŠEIMOJE IR VISUOMENĖJE

Prie „Pagalbos moterims linijos“ telefono budi savanorės konsultantės, kurios Tave išklausys be išankstinio nusistatymo, padės susigaudyti esamoje situacijoje, išgirs ir pasistengs Tave suprasti, kartu su Tavimi ieškos sprendimo, o jei reikės, pasiūlys kitus pagalbos būdus, suteiks informaciją apie psichologinę, socialinę bei medicininę pagalbą teikiančias tarnybas.

Savanoriai Klaipėdoje  

Pagalbos moterims linijos savanoriai teikia emocinę paramą telefonu ir elektroniniu paštu.  Būsimi savanoriai turi praeiti atranką ir sėkmingai baigti 4 mėnesių mokymų programą. Atrankos metu įvertinama kandidato motyvacija, požiūris į savanorystę, noras padėti kitam, asmeninės nuostatos ir vertybės, laiko resursai. Mokymų metu perteikiama medžiaga ir praktiniai užsiėmimai leidžia susipažinti su kitų žmonių jausmų ir išgyvenimų ypatumais, patirti, ką reiškia teikti emocinę paramą, atsiribojus nuo savo patirčių, nuostatų ir įsitikinimų, kaip svarbu tinkamai klausytis ir išgirsti. Registruotis į savanorių kursus gali jau dabar elektroniniu paštu: pmlsavanoriai@moteriai.lt.

Darbuotojai

Pagalbos moterims linijos padalinio Klaipėdoje vadovė OLGA KIREJEVA, tel. +370 671 34536, el.p. olga.kirejeva@moteriai.lt

Rašyti laišką