MES PASIEKIAMI 24/7

PAGALBOS MOTERIMS LINIJA

Prie Pagalbos moterims linijos telefono budi savanorės, pasiruošusios išklausyti, pabūti šalia, kai Tau sunku. Ieškok sprendimo kartu su savanorėmis arba paprašyk informacijos, kur dar gali kreiptis susiklosčiusioje situacijoje. Mūsų savanorės visuomet yra pasiruošusios suteikti tau emocinį palaikymą arba nukreipti į kitas psichologinę, socialinę ar medicininę pagalbą teikiančias tarnybas.

Savanoriai Klaipėdoje  

        Pagalbos moterims linijos savanoriai teikia emocinę paramą telefonu ir elektroniniu paštu.  Tapti savanoriu ryžtasi tikrai ne kiekvienas, ypač, srityse, kur susiduriama su kitų žmonių dvasiniu skausmu ir sunkiais gyvenimiškais įvykiais. Todėl mums labai džiugu jausti ir matyti, jog Pagalbos moterims linijos savanorių kolektyvas yra palaikomas entuziastingų bei atsidavusių žmonių dėka ir vis auga kiekvienais metais. 

Savanorių ruošimas

      Nauji savanoriai Klaipėdoje ruošiami du kartus metuose: rudenį ir pavasarį. Būsimi savanoriai turi praeiti atranką ir sėkmingai baigti 4 mėnesių mokymų programą. Atrankos metu vertinama kandidato motyvacija, požiūris į savanorystę, noras padėti kitam, asmeninės nuostatos ir vertybės, turimi laiko resursai. Mokymų metu perteikiama medžiaga ir praktiniai užsiėmimai leidžia susipažinti su kitų žmonių jausmų ir išgyvenimų ypatumais, patirti, ką reiškia teikti emocinę paramą, atsiribojus nuo savo patirčių, nuostatų ir įsitikinimų, kaip svarbu tinkamai klausytis ir išgirsti. Registruotis į savanorių rengimo kursus galima bet kuriuo metu elektroniniu paštu: pmlsavanoriai@moteriai.lt

       Jeigu tuo metu, kai su mumis susisiekiate, kursai nėra rengiami, užregistruosime Jus į mūsų taip vadinamą "laukimo sąrašą" bei pranešime apie kitų organizuojamų kursų pradžią.

Artimiausių savanorių rengimo kursų pradžia - 2018 m. vasario mėn. pabaiga.

Turite klausimų dėl savanorystės? Susisiekite:

Pagalbos moterims linijos padalinio Klaipėdoje vadovė
OLGA KIREJEVA, tel. +370 671 34536, el.p. olga.kirejeva@moteriai.lt

Užklausos forma: