Parama


Skirkite 2 proc. savo pajamų mokesčio mūsų veiklai paremti!

Skirdami savo 2 proc. Klaipėdos socialinės ir psichologinės pagalbos centrui, Jūs padedate moterims ir jų vaikams, nukentėjusiems nuo smurto artimoje aplinkoje, nuo prekybos žmonėmis bei priverstinės prostitucijos ar turintiems kitokių gyvenimo sunkumų asmenims.

Kiekvienais metais nuo sausio mėn. 1 d. iki gegužės mėn. 1 d. Lietuvos gyventojai, deklaruodami savo pajamas už praėjusius metus, 2 proc. savo pajamų mokesčio gali skirti pasirinktai nevyriausybinei ar biudžetinei organizacijai. Ši parama mokesčių mokėtojui nieko nekainuoja.

Iki gegužės 1 d. užpildę nesudėtingą formą, Jūs galite 2 proc. nuo praėjusių metų valstybei JAU SUMOKĖTO pajamų mokesčio pervesti savo nuožiūra pasirinktai nevyriausybinei ar biudžetinei organizacijai. Jeigu šia teise nepasinaudojate, pinigai lieka valstybės biudžete ir panaudojami valstybės nuožiūra.

Kaip skirti 2 proc. VšĮ Klaipėdos socialinės ir psichologinės pagalbos centras?

Jeigu esate pasirašę elektroninės bankininkystės sutartį, galite užpildyti ir išsiųsti 2 proc. formą internetu:

Įeinate į savo internetinį banką ir pasirenkate elektroninį deklaravimą. Bankas peradresuoja Jus į Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainę. Tuomet užpildote internetinę formą FR0512. Visos pildymo instrukcijos išsamiai aprašytos VMI tinklapyje.

Klaipėdos socialinės ir psichologinės pagalbos centro duomenys, kurių Jums prireiks:
VšĮ „Klaipėdos socialinės ir psichologinės pagalbos centras”
Smilčių g. 6, LT-92277 Klaipėda
Įmonės kodas 142120224
Atsiskaitomoji sąskaita LT31 7400 0105 7542 3815

Išsami informacija apie 2 proc. skyrimą: www.labdara-parama.lt

Iš anksto dėkojame Jums už paramą, mums vertingas kiekvieno žmogaus indėlis į mūsų organizacijos veiklą.