MITAI APIE SEKSUALINĮ IŠNAUDOJIMĄ 12

MITAS NR. 12 – MYTH No 12

„PROSTITUCIJOS PANAIKINIMAS TIK PASKATINTŲ PRIEVARTĄ IR ŽAGINIMUS“

Iš tiesų yra priešingai. Tyrimai rodo, kad vyrai perka seksualines paslaugas tik dėl to, kad jos lengvai prieinamos. Prostitucijos normalizavimas skatina smurtą prieš moteris, siųsdamas socialinę žinutę, kad moterys yra prekės. Pavyzdžiui, Nevados valstijoje, dekriminalizavusioje sąvadavimą, šiuo metu, jei lyginsime su kitomis valstijomis, yra didžiausias prievartavimų skaičius. Atliktas tyrimas rodo, jog 54 proc. seksualinių paslaugų pirkėjų yra naudoję smurtą prieš savo partneres(-ius).

“ABOLISHING PROSTITUTION WOULD LEAD TO MORE RAPES.”

Actually, it is the other way round: studies have shown that men buy sex simply because it is possible. The normalisation of prostitution on the contrary fosters acts of violence against women, by sending the social signal that women are commodities. Nevada, where pimping has been decriminalised, sees the highest rate of rape compared to the other American states. In a study on men, 54% of prostitute-users recognised having had aggressive sexual behaviour towards their partner(s).


18 prostitucijos mitų – tai kampanijos „Telkimės už Lietuvą be prostitucijos“ dalis, daugiau apie jos tikslus skaitykite mūsų spaudos pranešime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.