MITAI APIE SEKSUALINĮ IŠNAUDOJIMĄ 14

MITAS NR. 14 – MYTH No 14

„MES PRIVALOME KOVOTI SU PREKYBA ŽMONĖMIS, TAČIAU PROSTITUCIJA SU TUO NETURI NIEKO BENDRO“

Tokie pareiškimai neatitinka realybės: jei prostitucija neturi nieko bendro su prekyba žmonėmis lytinio išnaudojimo tikslais, tai dėl kokių priežasčių yra prekiaujama moterimis? Remiantis Europos Sąjungos duomenimis, 62 proc. prekybos žmonėmis Europos Sąjungoje yra susiję su seksualiniu išnaudojimu. Prekyba žmonėmis siekia pelno ir turi tiesioginį ryšį su prostitucijos rinkomis, kuriose paklausa skatina išteklių poreikį. Apskaičiuota, kad prekybos žmonėmis dėl seksualinio išnaudojimo nauda siekia 27,8 milijardų JAV dolerių. Iš kur atsiranda tokia pinigų suma? Pelną neša pirkėjai lygiai taip pat, kaip ir kitų verslų. Štai kodėl prekyba žmonėmis ir prostitucija yra neatsiejamos viena nuo kitos.

“WE MUST COMBAT TRAFFICKING, BUT PROSTITUTION HAS NOTHING TO DO WITH IT.”

 Such claims contradict the reality: if prostitution has nothing to do with sex trafficking, what exactly are women trafficked for? According to EU data, 62% of trafficking in the EU is for sexual exploitation. Trafficking is profit-driven, and has a direct link with the prostitution markets, where the demand fuels the supply. It is estimated that the benefits from trafficking for sexual exploitation amount to US$ 27.8 billion. And where does this money come from? From the buyers, like in any other business. This is why prostitution and trafficking are intrinsically linked.


18 prostitucijos mitų – tai kampanijos „Telkimės už Lietuvą be prostitucijos“ dalis, daugiau apie jos tikslus skaitykite mūsų spaudos pranešime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.