MES PASIEKIAMI 24/7

PAGALBOS MOTERIMS LINIJA

Prie Pagalbos moterims linijos telefono budi savanoriai, pasiruošę išklausyti, pabūti šalia, kai Tau sunku. Ieškok sprendimo kartu su mumis arba paprašyk informacijos, kur dar gali kreiptis susiklosčiusioje situacijoje. Mūsų savanoriai suteiks tau emocinį palaikymą arba nukreips į kitas psichologinę, socialinę, teisinę ar medicininę pagalbą teikiančias tarnybas.

KOKIAS ATVEJAIS SKAMBINAMA Į PAGALBOS MOTERIMS LINIJĄ?

Mums gali skambinti bet kada, kai Tau reikia žmogiškosios šilumos, priėmimo, pokalbio apie išgyvenamus sunkumus. Mes suteiksime Tau informacijos apie Lietuvoje teikiamas socialines ir psichologines paslaugas, nukreipsime tolesniai pagalbai, jei tik to norėsi. Nemanyk, kad mes dirbame vien tik su specifinėmis problemomis - smurtu, savižudybėmis ar kt. - visa tai irgi mūsų darbo dalis, bet ir tuo atveju, kai Tau sunku ištverti vienatve ir reikia palaikymo, mes pasiruošę išklausyti. Nekentėk vienumoje, pasidalink su mumis savo liūdesiu, pykčiu, o gal ir džiaugsmais. Skambink 8 800 66366!

NARŠYK!

Teisinės paslaugos

Socialinės paslaugos

Psichologinės paslaugos

SAVANORIAI

         Pagalbos moterims linijos savanoriai teikia emocinę paramą telefonu ir elektroniniu paštu. Tapti savanoriu ryžtasi tikrai ne kiekvienas, ypač, srityse, kur susiduriama su kitų žmonių dvasiniu skausmu ir sunkiais gyvenimiškais įvykiais. Todėl mums labai džiugu jausti ir matyti, jog Pagalbos moterims linijos savanorių kolektyvas yra palaikomas entuziastingų bei atsidavusių žmonių dėka ir vis auga kiekvienais metais. 

Nauji savanorių rengimo kursai Klaipėdoje KOVO PRADŽIOJE! Registruokitės jau dabar elektroniniu paštu: pmlsavanoriai@moteriai.lt

Turite klausimų dėl savanorystės ar pasiūlymų dėl bendradarbiavimo? Susisiekite:

Pagalbos moterims linijos padalinio Klaipėdoje vadovė

IRINA EL OSTA, tel. +370 671 34536, el.p. irina.el.osta@gmail.com

Užklausos forma: