PREKYBA ŽMONĖMIS FILMUOSE

Filmai apie prekybą žmonėmis, ypač apie seksualinę vergiją ir apie į prekeivių gyvais žmonėmis spąstus patekusias jaunas merginas, leidžiami kasmet, tačiau siaubas, kuris taip "atsakingai" perteikiamas herojų ekrane, atrodo, nei kiek neatbaido nuotykių ir gražaus gyvenimo ieškotojų nuo rizikingų sprendimų.

Pateikiame kelis stiprius filmus šia tema, ir tikimės, kad vis gi atsiras žmonių, kuriuos kad ir suvaidinti, bet vis tiek siaubingi vaizdai privers suklusti, atbaidys nuo pasikliovimo netinkamais žmonėmis ir padės išvengti pažeminimų ir prievartos virtinės ateityje...

Prekyba žmonėmis / Vergija / Trade (Vaidybinis filmas)

Kasmet daugiau nei milijonas tampa prekeiviu žmonemis aukomis. Vieni pakliuna i sekso vergija, kiti dingsta be žinios. Jie nužudomi arba nusižudo... Septyniolikmetis Jorge nesugeba apsaugoti sesers – trylikos metu Adrina pagrobia prekiautojai žmonemis. Veronika, moteris iš Lenkijos, kuri buvo taip pat pagrobta – vienintelis žmogus, kuriuo mergaite gali pasitiketi. Tuo tarpu Jorge nesirengia taip lengvai pasiduoti, jis ieško budu kaip išlaisvinti seseri. Vaikinas sutinka policininka Reju, kuris desperatiškai kaunasi su prekiautojais žmonemis. Taciau atgauti Adrina gali buti per velu. Netrukus ji bus parduota, o gal net nužudyta.

Režisierius: Marco Kreuzpaintner

Aktoriai: Kevin KlineCesar RamosAlicja BachledaPaulina Gaitan...

Žanras: Kriminalinis, Drama, Trileris

Metai: 2007

Šalis: Germany, USA

Prekyba žmonėmis / Human Trafficking (Vaidybinis filmas)

Šešiolikmetė Kijevo moksleivė Nadia svajoja apie modelio karjerą, Prahoje gyvenanti jauna vieniša motina Helena tikisi, kad meilės romanas su romantišku užsieniečiu atskleis kitokio gyvenimo perspektyvas, amerikietė paauglė Anita džiaugiasi atostogomis vienoje iš Azijos šalių.Visų jų gyvenimus negailestingai sulaužys žmonių pirkliai. Puikiai organizuoto sekso vergių tinklo agentai visuose pasaulio kampeliuose tyko savo aukų. Į spąstus įviliotos merginos netrukus atsiduria Niujorke. Čia jaunų moterų laukia pažeminimo ir prievartos maratonas.

Režisierius: Christian Duguay

Aktoriai: Lynne AdamsIsabelle BlaisCéline BonnierDavid BoutinEmma CampbellRobert CarlyleDawn FordRémy GirardAnna HopkinsMark Antony Krupa ...

Žanras: Kriminalinis, Drama, Mistinis, Trileris

Metai: 2005

Šalis: USA, Canada