Savanoriai Klaipėdoje

Savanorių ruošimas

Nauji savanoriai Klaipėdoje ruošiami du kartus metuose: rudenį ir pavasarį. Būsimi savanoriai turi praeiti atranką ir sėkmingai baigti 4 mėnesių mokymų programą. Atrankos metu vertinama kandidato motyvacija, požiūris į savanorystę, noras padėti kitam, asmeninės nuostatos ir vertybės, turimi laiko resursai. Mokymų metu perteikiama medžiaga ir praktiniai užsiėmimai leidžia susipažinti su kitų žmonių jausmų ir išgyvenimų ypatumais, patirti, ką reiškia teikti emocinę paramą, atsiribojus nuo savo patirčių, nuostatų ir įsitikinimų, kaip svarbu tinkamai klausytis ir išgirsti. Registruotis į savanorių rengimo kursus galima bet kuriuo metu elektroniniu paštu: pmlsavanoriai@moteriai.lt

Savanorių rengimo kursų temos (gali keistis): „Smurtas ir jo rūšys“, „Krizės ir netektys“, „Savižudybės“, „Teisiniai pagalbos nukentėjusiems nuo smurto artimoje aplinkoje pagrindai“, „Aktyvus klausymas“, „Savanoriškos veiklos etika“ ir kt. Teorinių žinių įtvirtinimui organizuojami praktiniai užsiėmimai, kuriuos veda psichologai-praktikai ar patyrę savanoriai-mokytojai.

DĖMESIO!

Savanorių rengimo kursai Klaipėdoje jau 2019 m. rudenį! Registruokitės el. paštu pmlsavanoriai@moteriai.lt.

Į Jūsų klausimus atsakysime telefonu:  +370 671 34536.

    Jeigu tuo metu, kai su mumis susisiekiate, kursai nėra rengiami, užregistruosime Jus į mūsų taip vadinamą "laukimo sąrašą" bei pranešime apie kitų organizuojamų kursų pradžią.

 Bendradarbiavimas

Jeigu norite daugiau sužinoti apie mūsų linijos veiklą ar turite idėjų dėl kitų bendradarbiavimo galimybių, rašykite elektroniniu paštu irina.el.osta@gmail.com arba skambinkite telefonu +370 671 34536.

 Jeigu Jūs turite psichologinį išsilavinimą arba manote, jog rašymas ir psichinė žmonių sveikata yra Jūsų domėjimosi sritys, bei esate pasiruošę savanoriškais pagrindais rašyti straipsnius ir informacinius pranešimus mūsų puslapiui arba atsakinėti į elektroninius klientų laiškus, susisiekite su mumis el.paštu: info@moteriai.lt. Plėskime visuomenės akiratį, viešinkime mūsų linijos ir kitų nevyriausybinių organizacijų veiklą, taip prisidedami prie pagalbos prieinamumo didinimo!

KELETAS MINČIŲ APIE SAVANORYSTĘ

Savanorystė - tai gyvenimo stilius, tai būdas ne tik praleisti įdomiai laisvalaikį, bet ir praturtinti savo dvasinį pasaulį, tai galimybė išeiti iš komforto zonos ir susikurti sau ypatingą bendravimo ratą, kurio nepavyktų atkartoti jokiame kitame kolektyve - nei šeimoje, nei darbe, nei draugų būryje. Savanorių kolektyvas - neįprasta ir patogi asmeniniam vystymuisi ir tobulėjimui terpė.

Štai ką mūsų savanoriai kalba apie savo patirtis...