UŽIMTUMO SKATINIMO PROGRAMA

Projektas buvo skirtas Klaipėdos miesto ir rajono gyventojams, patiriantiems sunkumų įsidarbinant.

Projekto veiklos aprašymas:

Darbas – tai ne vien materialinės gerovės šaltinis, bei ir savo gebėjimų pritaikymas, būdas tapti tuo žmogumi, kuris gali ir nori būti naudingas visuomenei, pasiekti apčiuopiamų rezultatų ir užtikrinti savo finansinę nepriklausomybę. Dažnai asmuo, likęs be darbo arba dirbantis nemalonų, netinkamą jam darbą, jaučia didžiulę įtampą: nuo išgyvenamo streso blėsta jo pasitikėjimas savimi, viltis, kad gyvenimas gali būti gražus, laimės pojūtis nyksta, o fizinė sveikata pradeda šlubuoti. Tai taip pat neigiamai atsiliepia santykiuose su artimaisiais,  o kartais net juos griauna… Nebūtina kentėti vienumoje, juk galima ieškoti gyvenimo pilnatvės ir su specialisto pagalba. Mes norime būti tais, kas pagelbės Jums šioje situacijoje!

Klaipėdos socialinės ir psichologinės pagalbos centras, siekdamas įgyvendinti Klaipėdos miesto savivaldybės inicijuotą Socialinę atskirtį patiriančių asmenų integracijos į darbo rinką projektą, siūlo asmenims, patiriantiems sunkumų dėl darbo paieškos, šias nemokamas paslaugas:

  • Individualios konsultacijos (iki 10 vnt. vienam asmeniui) dėl efektyvios darbo paieškos. 

Dėl registracijos į individualias konsultacijas galite kreiptis elektroniniu paštu: info@moteriai.lt arba telefonu +370 671 34536.

Užsiėmimų metu sutvarkysime ar patobulinsime Jūsų gyvenimo aprašymą, atnaujinsime motyvacinį laišką, padėsime pasiruošti darbo pokalbiui ir panagrinėsime, ko galima tikėtis jo metu. Individualios konsultacijos apima asmens profesinį orientavimą, stiprybių testavimą ir aptarimą, psichologines konsultacijas, patiriant sunkumų darbe, prisitaikant prie darbinės aplinkos ir kt. Mes siūlome Jums galimybę pažvelgti į savo darbo paieškos situaciją naujai, pabandyti atsiriboti nuo turimos neigiamos patirties, išmokti naujų igūdžių ir pritaikyti juos realioje darbo paieškoje arba karjeros vystyme.

 


Projektas finansuojamas iš Klaipėdos savivaldybės lėšų.