VEIKLA

CENTRO VYKDOMOS PROGRAMOS

Pagalba nuo smurto nukentėjusiems asmenims

Specializuotos pagalbos centras teikia kompleksinę psichosocialinę pagalbą ir paramą asmenims, nukentėjusiems nuo smurto artimoje aplinkoje (socialinę, psichologinę, psichoterapinę ir teisinę). Klaipėdos socialinės ir psichologinės pagalbos centras yra Lietuvos moterų teisių įtvirtinimo asociacijos tikrasis narys.

Pagalba asmenims, nukentėjusiems nuo prekybos žmonėmis

Centras teikia kompleksinę psichosocialinę pagalbą ir paramą nukentėjusiems nuo seksualinio išnaudojimo prostitucijos tikslais bei įvairių formų prekybos žmonėmis. Paramos ir pagalbos tikslas yra įgalinti nukentėjusius asmenis savarankiškai priimti pagrįstą sprendimą dėl savo tolimesnio gyvenimo bei kontroliuoti situaciją bei susidariusias aplinkybes; plėsti žinojimą apie tai, kaip užtikrinti savo saugumą ir pagerinti gyvenimo kokybę.

Nemokama emocinė parama – Pagalbos moterims linija

Telefono numeriu 8 800 66366 visą parą gali skambinti visi, šiuo metu išgyvenantys įvairias krizes, susiduriantys su sunkumais santykiuose, praradusiems vidinę ramybę žmonės, taip pat gali kreiptis tie, kas nori pasikalbėti apie artimo žmogaus patiriamus sunkumus ir ieškantiems būdų padėti kenčiančiam žmogui.

 Ataskaitos:

KSPPC 2018 m. veiklos ataskaita

KSPPC 2018 m. finansinės ataskaitos santrauka

KSPPC 2017 m. veiklos ataskaita

KSPPC 2017 m. finansinės ataskaitos santrauka

KSPPC 2016 m. veiklos ataskaita

KSPPC 2016 m. finansinės ataskaitos santrauka

Veiklos ataskaitų archyvas